З Днем студента

З Днем студента

понеділок, 8 листопада 2021 р.

ТИЖДЕНЬ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. День перший

 Любі учні! Традиційно 11 листопада відзначаємо Міжнародний день енергозбереження.

Рішення про заснування цього свята було прийнято у квітні 2008 року на міжнародній нараді координаторів SPARE, що проходила у Казахстані. А вже в листопаді 2008-го світ відзначив перший День енергозбереження.

Це свято отримало статус міжнародного, оскільки взяти участь у проекті виявили бажання близько 20 країн. Основна мета свята – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку відновлюваних джерел енергії. Проблема енергозбереження набагато глибша, ніж може здатися на перший погляд. Економія енергії дозволить знизити забруднення навколишнього середовища.

У міжнародний День енергозбереження в усіх країнах, де відзначається це свято, проходять заходи, спрямовані на те, щоб проінформувати людей про способи енергозбереження та існуючі поновлювані джерела енергії, розповісти, чому важливо економити енергію. У багатьох містах світу в цей день проводяться тематичні конференції, виставки та акції, у навчальних закладах проходять уроки, присвячені темі енергозбереження.

Пропоную взяти активну участь у заходах тижня енергозбереження, який відбудеться в онлайн - форматі з 8.11.21 по 12.11.21.

День перший.  Прошу залучитись до перегляду відеороликів, які висвітлюють проблеми екології та енергозбереження

https://www.youtube.com/watch?v=MDmJPEBpAJQ

https://www.youtube.com/watch?v=j4Xwnv7ic4A

та пройти анкетування

https://docs.google.com/forms/d/1kM3Yj_tAQieOShXLD6vOcbOxYgxfwgPDSizjRrlkiCM/edit?usp=sharingНемає коментарів:

Дописати коментар