З Днем студента

З Днем студента

ПРОФЕСІЯ "ЕЛЕКТРОСЛЮСАР (СЛЮСАР) ЧЕРГОВИЙ ТА З РЕМОНТУ УСТАТКУВАННЯ"


Електрична енергія йшла «пліч о пліч» з людиною впродовж століть. Її ефективне, безпечне використання - заслуга кваліфікованих фахівців-електриків. Саме вони допомагають проводити «чарівний світ» у наші будинки.         

Професія електрика з'явилася в кінці позаминулого століття. Перші електрики моментально придбали популярність ... Тоді про принципи роботи установок було відомо дуже мало, та й як користуватися електрикою, ніхто не знав. Тому, встановлюючи обладнання в будинку аристократів, електрики виконували і роль професійних консультантів.

Сьогодні коло обов'язків електрослюсарів розширилося, а завдання, що потребують виконання, ускладнилися. Якщо раніше знань примітивних схем та пристроїв було цілком достатньо, то сьогодні передові технології вимагають постійного вдосконалення і нових знань.

Гірничі підприємства нашого міста нараховують не один десяток різних типів машин та автоматизованих систем, які необхідні для видобування корисних копалин.

Екскаватори, бурильні установки, потужні транспортні засоби, удосконалені стаціонарні установки, системи автоматики та телемеханіки – всі ці механізми призначені для здобування та переробки залізної руди, мінералів, завдяки яким славиться наше місто.

Спеціально для гірничої промисловості випускають комплектні розподільчі пристрої, пересувні трансформаторні підстанції, станції керування, електричні двигуни будь якої потужності, різного роду кабелі, освітлювальну техніку, засоби сигналізації, зв’язку та диспетчерського управління виробництвом.

Найбільш дійовим засобом підтримання обладнання у необхідному технічному стані є проведення фахівцями своєчасного обслуговування та  якісного ремонту.

Недарма роботу сучасного електрослюсаря - ремонтника порівнюють з роботою лікаря, а електроремонтний цех – з лікарським закладом.

Професія електрослюсаря не втратила своєї популярності. Від майстрів своєї справи залежить безпека, ефективність роботи всіх виробництв, приватних компаній, офісів, житлових об'єктів. В руках електриків знаходяться тисячі життів та економіка нашої держави.